Публикации

 
policy briefweb 2
javni nabavkiweb 2
Fokus Analiza2018 v4 web 1

Фондација за локален развој и демократија “Фокус“ - Велес

 

 Адреса:

Солунска бр.2А Велес,

1400, Македонија

Контакт:

+389 071 222 947

+389 043 231 583

e-mail:

Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.    

http://www.focus.org.mk 

FB Page: https://www.facebook.com/focus.org.mk/