Фондација за локален развој и демократија “Фокус“ - Велес

 

 Адреса:

Солунска бр.2А Велес,

1400, Македонија

Контакт:

+389 071 222 947

+389 043 231 583

e-mail:

Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.    

http://www.focus.org.mk